Порядок подання повідомлень про корупцію

Щодо каналів та порядку подання повідомлень про корупцію

З урахуванням вимог Національного агентства з питань запобігання корупції  викривач може здійснити повідомлення, гарантовано зберігаючи свою анонімність.  Зокрема, для подачі повідомлення можливо використати наступні канали:

  • телефон 032-267-06-12 
  • електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. -
  • письмово з позначкою «Про корупцію» на адресу:вул. Повітряна, 99, м.Львів, 79052
  • на особистому прийомі громадян уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції КНП "3МП м.Львова" (віторок з 15:30 до 16:30, четвер з 16:00 до 17:00, каб.319). 

 

Важливо знати, що відповідно до частини п’ятої статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно).

Вимоги до анонімних повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» та порядок їх розгляду визначаються цим Законом.

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» підлягає перевірці у строк не більше 15 днів від дня його отримання. Якщо у вказаний строк перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, уповноважена особа КНП "3МП м.Львова"  продовжує строк розгляду повідомлення до 30 днів від дня його отримання.

У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону уповноважена особа вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення , протягом 24 годин, письмово повідомити про його вчинення спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції (частина шоста статті 53 Закону України «Про запобігання корупції»).

 


Надрукувати